09
יול

סיפור מקרה: Guitar Master

לירון כסיף – בעלים של guitar master – בית ספר אינטרנטי ללימוד גיטרה.

ב www.guitarmaster.co.il ניתן למצוא מגוון קורסים ללימוד גיטרה און ליין, במחירים שונים ומתאימים לכל כיס!

ובאמצעות שיטה מיוחדת שמאפשרת לכל אחד ללמוד לנגן ועם אחריות! (גם אנחנו ניסינו, וזה עובד! תאמינו לנו – לפני הקורס הזה אתם לא הייתם רוצים להיות איתנו בג'אם סשן 🙂 )

במסגרת השירות עזרנו ללירון לבנות את אחד ממוצרי הדגל שלו – "לנגן ברגע" – קורס מוזל ללימוד יסודות הנגינה. בתחילה חשבנו לשווק את המוצר לקהל יעד "קר" – אנשים שלא נחשפו בעבר לGuitarmaster ולקורסים שלו.
לאחר בדיקה מקיפה הסקנו שעדיף לא לפנות לקהל יעד קר, אלא לקדם מוצר חינמי שיש ללקוח, קורס חינמי ללימוד בסיסי על גיטרה, להכניס אנשים למשפך השיווקי, ולבצע קמפיין רימרקטינג.
*במשך כחודשיים, בהשקעה כוללת של כ1200 ₪, נרשמו למוצר המוזל כ600 תלמידים, מתוכם כ100 תלמידים קנו את המוצר המוזל לאחר קמפיין רימרקטינג.

*סה"כ הכנסות של כ5900 ₪, מגלם החזר השקעה של 400%!

ליאור כסיף:
"העבודה עם אור ואלון היא משהו שנדיר למצוא בארץ. זה מדהים לראות כמה מהר הם נכנסו לראש שלי, אם בהתחלה היה לי ספק וקצת חשש לגבי ניהול דף הפייסבוק , היום אני סומך עליהם בעיניים עצומות. שילוב נדיר של יצירתיות, מקצועיות והתחושה שהם עושים תמיד מעל ומעבר . הגדלת ראש, עזרה בדברים נוספים מעבר למה שהגדרנו. אור ואלון – לא יכולתי לבקש יותר – תודה על העזרה האדירה. ממליץ לכל מי שמתלבט!"